اصل کار و ویژگی های همگن ساز پراکندگی با سرعت بالا

هموژنایزر پراکندگی سرعت بالا توسط موتور جمع و جور میکرو پر سرعت تحریک سری جمع و جور هدایت می شود. برای مخلوط کردن مایعات با ویسکوزیته کم تا متوسط ​​و زیاد در آزمایشگاه یا آزمایشی گیاه ، و برای برش و امولسیون مواد ذرات در محیط مایع مناسب است.

اصل کار همگن سازنده پراکندگی با سرعت بالا:

به دلیل کار با سرعت زیاد روتور ، محیط پراکنده به طور خودکار در سر پراکنده جذب می شود و سپس محیط پراکنده با سرعت بالاتر از روتور و استاتور عبور می کند. شتاب عظیمی که در محیط پراکنده به کار رفته است ، قدرت برشی و شکست زیادی را ایجاد می کند. بعلاوه ، اختلال در سرعت زیاد بین استاتور و روتور نیز بهترین اثر پراکندگی را ایجاد می کند. اثر پراکندگی تا حد زیادی به شیب برشی و زمان ذرات در منطقه برشی بستگی دارد. سرعت مطلوب نسبی مطلوب بین روتور و استاتور 6-20m / s است. معمولاً چند دقیقه پراکندگی باعث می شود تا میزان دانه بندی لازم مورد نیاز قرار گیرد. پراکندگی طولانی مدت فقط می تواند اندازه ذرات محیط را در محدوده گرانول بودن بهبود بخشد و پراکندگی طولانی مدت فقط می تواند درجه حرارت محیط را افزایش دهد.

ویژگی های همگن سازنده پراکندگی با سرعت بالا:

چوب لباسی موبایل از جنس استنلس استیل ، بالابر برقی ، عملکرد انعطاف پذیر و راحت ، سرمایه گذاری کم ، راندمان بالا. این بند قبلاً

تنظیم سرعت تبدیل فرکانس ، دقت تنظیم سرعت بالا ، عملکرد پایدار ، راندمان بالا ، صرفه جویی در مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست – این بند 0 بار استفاده شده است.

از مواد SUS316 در قسمت تماس استفاده می شود تا از خوردگی مواد آلاینده ها جلوگیری کرده و از نظافت و بهداشت تولید اطمینان حاصل شود.

ظرفیت پردازش 100-150 کیلو گرم است ، که می تواند در طیف گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد. می توان آن را به تنهایی یا با تجهیزات دیگر استفاده کرد.

نظرات بسته شده است.